bülent ersoy şarkıları, bülent ersoy eski şarkıları, bülent ersoy dinle

Bulentersoysarkilari.Com

Bülent ersoy şarkıları dinleme sitesi

Medcezir Leyla Kimdir?

Yamanin-Eski-Sevgilisi-Leyla

Medcezir dizisinin 13. bölümünde Yaman’ın eski sevgilisi çıkageldi ve adı Leyla olan Yaman’ın eski sevgilisi kimdir, Leyla’yı kim oynuyor, Leyla’nın gerçek adı nedir tüm bu sorularınızın yanıtlarına yazımızın devamından ulaşabileceksiniz. Medcezir Leyla hakkına merak ettiğiniz her şey, buyurun sizlerle.

Medcezir dizisinin 13 Aralık akşamı yayınlanan yeni bölümünde Yaman’ın sevgilisi Leyla çıkageldi ve Leyla’nın gelmesi Yaman ve Mira arasında küçük bir soğuk esinti yaratsa da, şimdilik bir problem yok gibi görünüyor. Ancak ilerleyen zamanlarda Leyla Mira ve Yaman arasına girerek ikilinin yeni yeni düzelen hayatlarını alt üst edebilir, Yaman ve Mira aşkında derin yaralanmalar ortaya çıkartabilir. Medcezir dizisi Leyla Yaman’ın eski sevgilisidir. Medcezir Leyla’nın gerçek adı ise Hare Sürel’dir.

Medcezir Hare Sürel Kim?

Hare Sürel Medcezir dizisinin kadrosuna yeni katıldı ve Yaman’ın eski sevgilisini oynamaktadır. 1 Ocak 1983 doğumlu olan Hare Sürel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Hare Sürel Medcezir dizisinden önce pek çok dizide ve bir sinema filminde de rol almıştır. Dizilerden Canımın İçi, Senden Başka, Elveda Rumeli, Kız Babası, Ayrılsak da Beraberiz; sinema filmi ise Kenan İmirzalıoğlu ve Şener Şen’in başrol oynadığı Kabadayı dizisinde rol almıştır.

Etiketler: ,


Etiketler :

Bir Cevap Yazın